Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 28 maart 2017

Koning bij viering 20-jarig jubileum OPCW in Den Haag

Koning bij viering 20-jarig jubileum OPCW in Den Haag
Zijne Majesteit de Koning is woensdagochtend 26 april aanwezig bij de viering van het 20-jarig jubileum van de inwerkingtreding van het Verdrag Chemische Wapens (CWC) en de oprichting van de Organisatie voor het Verbod van Chemische Wapens (OPCW). De ceremonie vindt plaats in de Ridderzaal in Den Haag.
Lees verder

Koning bij kick-off vierde editie Oranje Fonds Groeiprogramma
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander was op vrijdagmiddag 24 maart in Utrecht aanwezig bij de kick-off bijeenkomst van de vierde editie van het Groeiprogramma van het Oranje Fonds.
Lees verder

Koningin Máxima en Juliana Awada bezoeken Oranje Huis Amsterdam
Hare Majesteit Koningin Máxima en mevrouw Juliana Awada, echtgenote van president Mauricio Macri van de Argentijnse Republiek, brachten dinsdagochtend 28 maart een werkbezoek aan het Oranje Huis in Amsterdam. Het Oranje Huis is een initiatief van Stichting Blijf Groep en biedt advies, hulpverlening en opvang voor mensen die te maken hebben met huiselijk geweld.
Lees verder