Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 23 maart 2017

Koning en Koningin bezoeken Koningsspelen in Veghel

Koning en Koningin bezoeken Koningsspelen in Veghel
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima geven vrijdagochtend 21 april op basisschool De Vijfmaster in Veghel, gemeente Meierijstad, het startsein voor de landelijke opening van de Koningsspelen. Tijdens deze vijfde editie staat het thema 'Feest' centraal. De dag begint met een ontbijt, daarna wordt er door de leerlingen gezongen, gedanst en gesport.
Lees verder

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Kenia
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdag 22 maart op de Eikenhorst in Wassenaar  in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Republiek Kenia, H.E. mevrouw Rose Makena Muchiri.
Lees verder

Koning brengt werkbezoek aan The Hague Security Delta
Zijne Majesteit de Koning heeft 23 maart 2017 een werkbezoek gebracht aan The Hague Security Delta (HSD) Campus in Den Haag. Bedrijven, kennisinstellingen en overheden die zich hebben aangesloten bij HSD werken samen aan kennisontwikkeling en innovaties op het gebied van veiligheid.
Lees verder

Geen opmerkingen: