Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 29 maart 2017

Koningin Máxima en Juliana Awada bezoeken Centrum Jeugd en Gezin Den Haag

Koningin Máxima en Juliana Awada bezoeken Centrum Jeugd en Gezin Den Haag
Hare Majesteit Koningin Máxima en mevrouw Juliana Awada, echtgenote van president Mauricio Macri van de Argentijnse Republiek, brachten dinsdagochtend 28 maart een werkbezoek aan het Centrum Jeugd en Gezin (CJG) Den Haag. Het CJG biedt hulp bij alle vraagstukken over gezondheid, zorg, opgroeien en opvoeden aan kinderen en jongeren tussen 0 en 18 jaar en hun ouders en opvoeders.
Lees verder

Koning ontvangt voorzitter Tweede Kamer
Mededeling van het Kabinet van de Koning
Lees verder

Koning bezoekt Talentfabriek010 in Rotterdam
Zijne Majesteit de Koning heeft woensdagochtend 29 maart 2017 een bezoek gebracht aan Talentfabriek010 in Rotterdam. Deze organisatie biedt Rotterdammers met een afstand tot de arbeidsmarkt kansen om te leren en te werken aan hun persoonlijke ontwikkeling. De Koning bezocht de vestiging Natuurtalent, gelegen op een voormalig schooltuinencomplex.
Lees verder