Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 10 maart 2017

Nederlandse sport bundelt krachten in TeamNL

Nederlandse sport bundelt krachten in TeamNL
ROTTERDAM - Met de ondertekening door Nederlandse Loterij kort voor aanvang van het WK-shorttrack in Rotterdam, is er een Partner van de Nederlandse Sport bijgekomen. Partners van de Nederlandse sport zijn ook partners van TeamNL. Het gaat om Nederlandse Loterij, Rabobank en Heineken. Samen met FILA als kledingpartner en Toyota als global automotive sponsor van IOC, dragen zij bij aan de successen van TeamNL op EK's, WK's en de Spelen. Partners van de Nederlandse sport zijn ingegaan op een gezamenlijke propositie van NOC*NSF en meer dan 25 sportbonden.  TeamNL Team NL is dé multidisciplinaire sportploeg die Nederland 365 dagen per jaar vertegenwoordigt op internationaal topniveau. Het is de verzameling van de allerbeste sporters die Nederland vertegenwoordigen op EK's, WK's en Olympische en Paralympische Spelen. Meer dan 25 bonden hebben zich gebundeld om samen met NOC*NSF TeamNL...
Lees verder