Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 20 maart 2017

NOC*NSF brengt topsport en onderwijs samen tijdens de Duale Carrièredag

NOC*NSF brengt topsport en onderwijs samen tijdens de Duale Carrièredag
ARNHEM - Op Papendal wordt op 24 maart de jaarlijkse Duale Carrièredag gehouden. Tijdens deze dag komen betrokkenen uit de wereld van sport, onderwijs en overheid bij elkaar om aandacht te geven aan het onderwijs naast een topsportcarrière en om te bespreken waar ze elkaar kunnen versterken. Uit een eerdere Topsportklimaatmeting (2015-2016) is gebleken dat topsporters en talenten op het voortgezet onderwijs behoorlijk tevreden zijn over de mogelijkheden die geboden worden om hun school met hun sport te combineren. Maar in het vervolgonderwijs, na het voortgezet onderwijs, liggen de grootste uitdagingen. Het aantal topsporters dat een (parttime) studie volgt naast hun sport, daalt. Mede daarom zijn in het beleidsplan Sportagenda 2017+ een aantal speerpunten benoemd in het kader van de duale carrière. Zo moeten NOC*NSF, sportbonden, CTO's en onderwijsinstellingen niet alleen oog hebben...
Lees verder

Geen opmerkingen: