Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 28 maart 2017

Octrooiblog: wielrennen met hulpmotor

Octrooiblog: wielrennen met hulpmotor
Met de start van het wielerseizoen komen ook de geruchten weer op over verborgen motortjes in fietsframes. Heel geheimzinnig.
Lees verder

Economische missie naar India
Wilt u zakendoen in India? Ga dan van 18 t/m 23 juni 2017 mee met de economische missie naar India in aanwezigheid van Marten van den Berg, directeur-generaal Buitenlandse Economische Betrekkingen van het ministerie van Buitenlandse Zaken.Focus op een aantal thema's Tijdens deze missie ligt de...
Lees verder

Holland Paviljoen op Digital Enterprise Show Madrid
Bent u actief in de digitale economie? Van 23 tot en met 25 mei 2017 is de Digital Enterprise Show (DES) in Madrid. Toonaangevende technologiebedrijven tonen hun laatste ontwikkelingen en innovaties. Neem deel aan het aanwezige Holland Paviljoen, georganiseerd door de Nederlandse ambassade in...
Lees verder

PPPCafé: bijeenkomst over samenwerken met overheidsorganisaties
Hoe zorg je dat je effectief werkt met de overheidsorganisatie(s) van een publiek-private samenwerking in ontwikkelingslanden als Kenia en Ghana? Welke rol spelen overheidspartners? Wat zijn hun drijfveren om deel te nemen aan zo'n samenwerking? Hoe pak je de uitdagingen en risico's aan? In het...
Lees verder

Ready2Go Programma ondersteunt bij ondernemen in Kameroen, Chili, India, Canada of de VS
Interesse in Kameroen, Chili, India, Canada of de Verenigde Staten?
Lees verder