Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 10 maart 2017

Octrooirapport brengt innovatieve ontwikkelingen 2008 – 2012 in kaart

Octrooirapport brengt innovatieve ontwikkelingen 2008 – 2012 in kaart
Philips is nog steeds de grootste octrooiaanvrager van Nederland. Vergeleken met het wereldgemiddelde is het gemiddelde aantal uitvindingen per bedrijf van Nederlandse bedrijven over het algemeen hoger.
Lees verder

Solar Solutions International 2017
Kom op 22 en 23 maart naar Solar Solutions International in de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen. Dit is het grootste commerciële zonne-energie-evenement in de Benelux. Laat u informeren over nieuwe technieken en producten, nieuwe markten en aanbieders. Zo volgt u de ontwikkelingen in de...
Lees verder

Belangstellingsregistratie IPHEX India: farmaceutische industrie
Heeft u belangstelling voor zaken doen in India in de farmaceutische industrie, biotechnologie of gezondheidszorg?
Lees verder

Ondernemers gezocht voor BioJapan 2017
De Nederlandse Ambassade in Tokyo zoekt ondernemers voor een Holland Paviljoen tijdens BioJapan 2017. Dit evenement vindt plaats van 11 tot 13 oktober 2017 in Yokohama.
Lees verder

Informatiebijeenkomst Kansen voor Nederlandse waterbedrijven in de mijnbouw in Colombia
Bent u ondernemer in de in de water- en mijnbouwsector? En heeft u interesse in Colombia? Kom op woensdag 22 maart naar de Informatiebijeenkomst 'Kansen voor Nederlandse watertechnologiebedrijven in de mijnbouwsector in Colombia' in Zoetermeer. Het ministerie van Buitenlandse Zaken, FME, Transfer...
Lees verder