Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 15 maart 2017

Ons Oranje! Kaartverkoop interlands Oranje

Kaartverkoop interlands Oranje
Op woensdag 31 mei in Casablanca tegen Marokko en op Eerste Pinksterdag, zondag 4 juni, in eigen land tegen Ivoorkust. Deze wedstrijd wordt ook gespeeld in Rotterdam. Aanvang is 19.30 uur. Drie mooie wedstrijden op het programma waarbij we weer rekenen op veel steun van de Oranjesupporters. De vrije verkoop is gestart. Hieronder staat alle informatie over de prijzen en speciale acties. Zodra meer bekend is over ticketprijzen voor de uitwedstrijd tegen Marokko, wordt dit gecommuniceerd via deze website, Facebook en Twitter. Facebook OnsOranjeBekijk de Facebookpagina van OnsOranje. Twitter OnsOranjeBekijk de Twitterpagina van OnsOranje. Nederland – Ivoorkust Tickets zijn verkrijgbaar vanaf 18 euro via de online ticketshop. Er is weer een speciaal familievak. Kinderen tot en met 14 jaar ontvangen hier vijftig procent korting en betalen 14 euro. Oranje ClubCardhouders ontvangen 25 procent korting. Passepartouthouders ontvangen daarnaast eenmaal het tweede ticket gratis. Voor de overige tickets geldt de korting van 25 procent. Korting op korting is niet mogelijk.  Online ticketshopBestel hier je kaarten via de online ticketshop. Nederland – Luxemburg Tickets zijn verkrijgbaar vanaf 18 euro via de online ticketshop. Er is weer een speciaal familievak. Kinderen tot en met 14 jaar ontvangen hier vijftig procent korting en betalen 14 euro. Oranje ClubCardhouders ontvangen tien procent korting. Korting op korting is niet mogelijk. Houders van een passepartout ontvangen hun ticket(s) uiterlijk één week voor de wedstrijd via e-mail of post. Indien zij extra tickets willen bijbestellen, sturen ze een mail naar onderstaand e-mailadres. Kaartverkoop Heb je vragen over tickets? Neem dan contact op via onderstaand e-mailadres of telefoonnummer. 0343-499207 internetverkoop@knvb.nl Bij beide wedstrijden is er natuurlijk een sfeervak op de korte zijde achter het doel. In dit vak mag gestaan worden. Wil je met een groep naast elkaar zitten of bestellen voor andere ClubCardhouders? Dan moet je de tickets in dezelfde transactie bestellen.  Webshop bestelinstructiesLees hier de instructie. Jonge Leeuwen Ben je lid van de Jonge Leeuwen? Dan heb je de mogelijkheid om eenmaal per seizoen een gratis ticket te bestellen voor een wedstrijd naar keuze. Ben je nog geen lid van de Jonge Leeuwen of wil je een Oranje ClubCard aanvragen om direct korting te krijgen? Klik dan hieronder.
Lees verder

Ook Bruma mist interland Bulgarije
Dat maakte VfL Wolfsburg, de Duitse werkgever van Bruma, maandag na uitgebreid onderzoek bekend. De Rotterdammer viel zaterdag in het competitieduel met FSV Mainz 05 (1-1) geblesseerd uit en vreesde voor een zware blessure. De diagnose bleek na een mri-scan mee te vallen. Bulgarije en Italië Wel moet de verdediger de WK-kwalificatiewedstrijd van Oranje in en tegen Bulgarije, op zaterdag 25 maart, naar alle waarschijnlijkheid missen. Hetzelfde geldt voor de oefeninterland tegen Italië die drie dagen later in de Amsterdam ArenA plaatsvindt. "Het is natuurlijk jammer dat ik het team de komende weken niet kan helpen, maar ik ben ook erg opgelucht dat de blessure niet erger is. Het had heel anders kunnen uitpakken. Ik heb echt geluk gehad. Vanaf nu concentreer ik mij op het herstel, zodat ik snel weer kan terugkeren op het veld", aldus Bruma op de website van VfL Wolfsburg. Tweede tegenvaller Het wegvallen van Bruma is een extra tegenvaller voor bondscoach Blind. Na Virgil van Dijk (enkel) ziet hij een tweede centrale verdediger wegvallen voor de komende interlandperiode.
Lees verder

Blind kijkt uit naar hervatting Oranje
De laatste keer dat Oranje in actie kwam, was op 13 november 2016. Toen werd Luxemburg met 1-3 verslagen. Een eeuwigheid geleden, lijkt het. Aan die Oranje-droogte komt voor de ploeg en de supporters nu snel een einde. Bondscoach Danny Blind kan niet wachten. "Daar kijken we naar uit, want de wedstrijden: daar gaat het om." WK-kwalificatiewedstrijden Tot aan de zomerstop speelt Nederland nog twee WK-kwalificatiewedstrijden. Op 25 maart in en tegen Bulgarije en op 9 juni komt Luxemburg op bezoek in Rotterdam. "Wij hebben maar één doelstelling: zes punten halen. Te beginnen tegen Bulgarije. Dat is geen makkie, maar wel een klus die wij moeten kunnen klaren", zegt Blind tegen KNVB Media. Het is niet zo dat de technische staf viereneenhalve maand vakantie heeft gevierd. Verre van dat. Wekelijks houden de bondscoach, de technische staf en zijn scouts de verrichtingen van potentiële internationals nauwlettend in de gaten. Werkzaamheden Op maandag komt de staf bijeen om de prestaties van de spelers te bespreken en om zo goed mogelijk de vergadering van dinsdag voor te bereiden. "Wedstrijden kijken of terugkijken, beoordelen en bespreken", zo vat hij een deel van zijn werkzaamheden samen.     Danny Blind: De week van de bondscoach. Tien wedstrijden per week Groen. De televisie in huize Blind toont zelden een andere kleur. "Ik kijk ongeveer tien wedstrijden per week. Soms nog wel meer. Het begint zaterdag om 13.30 uur met een Engelse wedstrijd, gevolgd door wedstrijden uit Engeland en Duitsland die om 16.00 uur beginnen. Dan is er om 18.30 uur vaak nog een Engelse wedstrijd en 's avonds volg ik de Nederlandse wedstrijden op de televisie. En op zondag bezoek ik dan zelf nog een wedstrijd. En door de week heb je dan nog Europese of bekerwedstrijden."     Danny Blind: Tien wedstrijden per week kijken. Contact In de periode tussen de interlands in probeert Blind zijn spelers zoveel mogelijk met rust te laten. "Ze zijn onderdeel van die club, dat is waar ze dagelijks mee bezig bent. Wel zoek ik contact als er iets gebeurt, bijvoorbeeld een blessure of als ik mij afvraag waarom iemand niet meer speelt."Ook bezocht hij vorige maand zijn drie aanvoerders: Arjen Robben, Wesley Sneijder en Kevin Strootman. Onder meer om te praten over hun persoonlijke situatie. "Maar je trekt dat altijd wel wat breder. Ik ben dan benieuwd hoe zij tegen de komende wedstrijden, het elftal en de speelwijze aankijken. Uiteindelijk bepaal ik die, maar tot op zekere hoogte doe je dat ook met je aanvoerders."     Danny Blind: Over zijn aanvoerders. Voorselectie Het samenstellen van de voorselectie, die later vandaag (woensdag) bekend wordt, was geen gemakkelijke opgave. De bondscoach kreeg juist afgelopen weekeinde te maken met verschillende blessuregevallen. Vooral op defensief vlak. Zo viel na Virgil van Dijk ook een andere centrale verdediger – Jeffrey Bruma – uit voor de komende interlands. "Het is continu schakelen in je hoofd. Soms is een blessure van een speler voor Oranje minder erg omdat je voor die positie meerdere opties hebt, maar het kan ook dé optie zijn en dan is dat problematisch. Daar moet je op beducht zijn." Kwaliteit En dan zijn er nog de spelers die bij hun club niet of nauwelijks aan bod komen. Wel of niet selecteren? Het is een lastige afweging voor een keuzeheer. "Het heeft ook te maken met het niveau waarop je acteert. Als je bij Manchester United of Tottenham Hotspur speelt, dan is het niet vanzelfsprekend dat je altijd speelt." Blind: "Het is aan mij en mijn staf om keuzes te maken en die is altijd gebaseerd op kwaliteit. Die is leidend om resultaat te boeken. Als er meerdere spelers kwalitatief even goed zijn, dan spelen componenten als speelminuten en fitheid een rol. Maar alles heeft zijn grenzen. Dat is aan mij om te bepalen."     Danny Blind: Kwaliteit boven speeltijd.
Lees verder