Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 1 maart 2017

Oud-minister Klaas de Vries leidt onderzoek naar seksuele intimidatie en misbruik in de sport

Oud-minister Klaas de Vries leidt onderzoek naar seksuele intimidatie en misbruik in de sport
ARNHEM - Op verzoek van NOC*NSF gaat oud0minister Klaas de Vries een onafhankelijke commissie leiden die onderzoek doet naar seksuele intimidatie en misbruik in de Nederlandse sport. Het onderzoek heeft tot doel een nader beeld te krijgen van de aard en omvang van seksuele intimidatie en misbruik in de sport. Het onderzoek moet uitmonden in concrete adviezen voor sportorganisaties en andere betrokken partijen ter verbetering van de aanpak van seksueel grensoverschrijdend gedrag. Met het onderzoek wordt slachtoffers uit het verleden alsnog de gelegenheid geboden om hun verhaal te doen. Zij kunnen daarbij ook in contact komen met adequate hulpverlening en met straf- of tuchtrechtelijke ketens voor de mogelijke vervolging van de daders. Op basis van bestaand beleid met betrekking tot het terugdringen van seksuele intimidatie en misbruik in de sport heeft de sport in de afgelopen jaren...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.