Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 3 maart 2017

VBNGBk: Bestuursbrief over kbb-regeling aan Staatssecretaris Wiebes

Bestuursbrief over kbb-regeling aan Staatssecretaris Wiebes
Onderstaande brief zond het Bestuur van de VBNGB op 7 februari 2017 aan staatssecretaris Wiebes Hooggeachte heer, Hierbij wil ik uw aandacht vragen voor een onderwerp dat belangrijk is voor de leden van onze vereniging. Het onderwerp heeft de volksvertegenwoordiging gepasseerd, maar hierbij zijn de belangen van de betrokken burgers naar onze mening onvoldoende in […]
Lees verder

Uitnodiging: presentatie dubbele nationaliteit en issues Nederlanders in het buitenland op 22 februari in Madrid
Op woensdag 22 februari a.s. om 17:00uur zal kandidaat-Kamerlid Eelco Keij in Madrid een presentatie geven over verschillende thema's die Nederlanders in het buitenland aangaan, waaronder het recent ingediende wetsvoorstel inzake openstelling van dubbele nationaliteit. (Andere thema's zijn o.a. AOW, stemmen vanuit het buitenland, DigiD, Nederlands onderwijs in het buitenland, bereikbaarheid van consulaten en ambassades.) […]
Lees verder

INSS pensioen voor Nederlanders met werkantecedenten in Spanje
Het gebeurt met grote regelmaat dat wij geconfronteerd worden met Nederlanders die in Spanje als resident werkzaam zijn geweest als werknemer bij een Spaans bedrijf c.q. als "autonomo" en die denken toch niet in aanmerking te kunnen komen voor een Spaans pensioen. Die gedachte is gebaseerd op de veronderstelling dat verlangd wordt dat men minimaal […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.