Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 6 maart 2017

VBNGBk: Hongarije trekt toch immigranten aan

Hongarije trekt toch immigranten aan
Het sluiten van de grenzen voor vluchtelingen tussen Hongarije en Kroatië heeft een onverwachte wending gekregen. Vermogende buitenlanders zijn wel welkom. Maar een dubbel hek moet de instroom van vluchtelingen vanuit het buurland Kroatië tegenhouden. "We hebben het mechanisme om de grens te sluiten geactiveerd", zei een regeringswoordvoerder in oktober 2015 in de grensplaats Zákány. […]
Lees verder

Nu ook een reactieveld bij (sommige) pagina's
Voor al onze berichten bestond al de mogelijkheid om daar op te reageren. Dat blijft zo. Het is nu ook mogelijk geworden om op een individuele pagina een reactie te geven, als die mogelijkheid voor die pagina door ons is aangezet. Er staat dan een reactieveld onderaan de betreffende pagina. Wij gebruiken het reactieveld onderaan […]
Lees verder

Nieuw en nieuws op de site – Abonneren op nieuwe berichten
Vanaf 1 maart 2017 is het mogelijk om u te abonneren op nieuwe berichten op onze site. Wij kregen keer op keer signalen van leden dat men het erg lastig vond om steeds te zien of er iets nieuws verschenen was, en wat er op de site aan nieuwe informatie stond. Wij hebben daar nu […]
Lees verder