Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 8 maart 2017

VBNGBk: Kort Geding over ontvangstdatum stembiljet

Kort Geding over ontvangstdatum stembiljet
Op dinsdag 7 maart 2017 om 12.00u diende het veelbesproken kort geding, in Den Haag dat door kandidaat kamerlid voor D66 Eelco Keij is aangespannen met hulp van het advocatenkantoor Freshfields Bruckhaus Deringer, namens Nederlanders in het buitenland. Eelco Keij was zelf ook bij het kort geding aanwezig zijn. Wat wil hij bereiken? Het stemrecht is één van onze […]
Lees verder

Huidige generatie 65-plus rijkste ooit?
Het gemiddelde inkomen en het doorsnee oftewel mediaan vermogen van 65-plushuishoudens zijn er in twintig jaar tijd meer op vooruitgegaan dan het inkomen en het vermogen van het gemiddelde huishouden. Tot 2009 ging de koopkracht van ouderen er in merendeel jaarlijks op vooruit, vanaf 2009 ging de koopkracht van ouderen er in de meeste jaren […]
Lees verder

Verdragsbijdrage is aftrekbaar voor de Spaanse inkomstenbelasting
Het seizoen van de belastingaangiftes staat weer voor de deur. In het licht van de vele vragen over dit onderwerp volgende tip. De zogenoemde "verdragsbijdrage" die maandelijks bij de zgn. verdragsgerechtigden wordt ingehouden op AOW, pensioenen en lijfrentes is in Spanje aftrekbaar van de inkomstenbelasting. Vele fiscalisten zijn hiervan niet op de hoogte en weigeren […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.