Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 14 maart 2017

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor ondernemers, Utrecht (mei)

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor ondernemers, Utrecht (mei)
Wilt u met uw bedrijf een R&D-project uitvoeren? De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) organiseert in het voorjaar 2 voorlichtingsbijeenkomsten over de WBSO. Via de fiscale regeling WBSO (Wet Bevordering Speur en Ontwikkelingswerk) stimuleert het Ministerie van Economische Zaken...
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor ondernemers, Den Haag (april)
Wilt u met uw bedrijf een R&D-project uitvoeren? De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) organiseert in het voorjaar 2 voorlichtingsbijeenkomsten over de WBSO. Via de fiscale regeling WBSO (Wet Bevordering Speur en Ontwikkelingswerk) stimuleert het Ministerie van Economische Zaken...
Lees verder

Ontmoet Italiaanse inkopers van voedingsmiddelen
Bent u producent van voedingsmiddelen of dranken? Kom uw producten presenteren aan Italiaanse inkopers van Retail en Horeca. Enterprise Europe Network (EEN) organiseert 'de Tour d'Europe' op vrijdag 7 april in Palermo op Sicilië. Deelname is gratis, reis- en verblijfkosten zijn voor eigen...
Lees verder

Verhoging kwantitatieve grens voor buiten quotum geproduceerde suiker
Nieuwsbericht 17.017 - Met uitvoeringsverordening (EU) 2017/430, heeft de Europese Commissie de kwantitatieve grens verhoogd van buiten het quotum geproduceerde witte suiker (GN-code 1701 99).
Lees verder

Waterproof 2017
Op 13 april 2017 vindt in de Fabrique in Maarssen de derde editie plaats van Waterproof. Dit is een evenement voor bedrijven en overheidsorganisaties in de watersector. Tijdens het evenement hoort u alles over de Internationale Water Ambitie (IWA) en kunt u uw eigen internationale waterambities...
Lees verder