Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 10 maart 2017

Zuid-Afrika: watercrisisvakantie kaapstad


Nieuws voor Nederlanders in Zuid-Afrika

We schrijven deze nieuwsbrief voor jullie - maak er gebruik van. Wil je iets vragen, ruilen of anderszins delen met zo'n 4000 Nederlanders woonachtig in Zuid-Afrika? Stuur dan je oproep of bericht (niet-commercieel) van max 80 woorden naar info@kaapstadmagazine.nl
NB. Vanaf nu komt de nieuwsbrief niet langer elke twee weken, maar eens per maand uit!
 

ROEPT U MAAR!

 

Kaapstadmagazine nieuwsbrief

Oproepjes, verzoeken en andere zaken


De leukste baan ter wereld komt vrij: KaapstadMagazine.nl zoekt een nieuwe redacteur

Het is zover: na ruim zeven jaar gaat huidige eindredacteur de redactie van KaapstadMagazine.nl. En dat betekent dat we per eind april op zoek zijn naar een nieuwe redacteur, die sowieso in bezit moet zijn van a) een geldige Zuid-Afrikaanse werkvergunning, b) journalistieke online ervaring, c) een onbevlogen passie voor Kaapstad. Meer informatie lees je in de vacature - stuur je CV en motivatiebrief naar redactie@kaapstadmagazine.nl


Clean Cooking Revolution zoekt nieuwe salesmanager

Clean Cooking Revolution verkoopt gesponsorde cookstoves in de townships rondom Kaapstad. De Salesmanager begeleidt, coach en ondersteunt de lokale Clean Cooking Angels (verkopers uit de townships) bij het succesvol zijn in hun werk.  Wil jij een betaalde bijdrage leveren door een eind te maken aan de gevaarlijke, dure en vervuilende kooktoestellen op kerosine en elektriciteit in de townships? Kun jij het aan om de lokale ondernemende Clean Cooking Angels in de townships echt te helpen hun business op te bouwen? Vind jij het leuk om de brug te slaan tussen de twee werelden van Kaapstad? En ben je in het bezit van een werkvergunning? Stuur dan een bericht met motivatie naar huub@cleancookingrevolution.comMeer info over ons werk vind je op www.cleancookingrevolution.com 


Jan en Vivianne willen naar Zuid-Afrika!

Wij zijn Jan en Vivianne (30 en 28 jaar) en zijn zeer gemotiveerd om ervaring op te doen als management koppel in een guest house of lodge in Zuid-Afrika! We zouden heel graag in contact komen met guest house/lodge eigenaren die opzoek zijn naar een (getrouwd) stel die het management tijdelijk kan overnemen. Of ken jij iemand die hierin geïnteresseerd zou zijn? Laat het dan weten! We zijn bekend met het land en zijn beschikbaar voor een korte of lange periode vanaf half september 2017 (eerder of later in overleg!). Wie kan ons helpen? Er kan contact op worden genomen via: v.tenvelden@gmail.com.


Nederlandse schrijfster Franca Treur in Kaapstad
Op woensdagavond 15 maart praat Karin Benjamin bij SASNEV met Franca Treur over haar literaire werk. Centraal staat de alom bejubelde roman Dorsvloer vol confetti, waarmee ze in 2010 de Selexys debuutprijs won. Daarnaast praten we over haar andere werk, zoals De woongroep en X en Y, een bundel met zeer korte maar ook zeer krachtige verhalen die in alle kranten vier sterren behaalde. Na het gesprek is er gelegenheid tot vragen en daarna wordt de verfilming van Dorsvloer vol confetti vertoond. 
Plaats:  SASNEV, 4 Central Square Pinelands, Cape Town
Datum: 15 maart 2017                  
Aanvang: 19h00                                      
RSVP: Karin Benjamin - 082 25 606 36 of via karinbenjamin@mweb.co.za


 


 


 

Kaapstad zit in een watercrisis

Het kan werkelijk waar niemand ontgaan zijn, maar Kaapstad bevindt zich al een tijdje in een pittige watercrisis. We gaan ervan uit dat iedereen zich aan de waterrestricties houdt, en hopen met elkaar op een meer duurzame oplossing om dit de komende zomers te voorkomen. Voor iedereen die het nog niet weet - waaronder bezoekende familieleden en kennissen wellicht - is dit verplicht leesmateriaal 
 

Contact

210 on Long Creative Suites

Cape Town 8001

South Africa

+27 (0)21 422 2444Over ons

KaapstadMagazine.nl ontdekt de meest bijzondere plekken van Kaapstad en omgeving en vertelt hierover aan zowel
locals als toeristen.


 


Geen opmerkingen: