Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 24 april 2017

Clinic Bescherm uw digitale innovaties

Clinic Bescherm uw digitale innovaties
De creatieve industrie is een van de snelst groeiende sectoren in ons land. Maar kunt u binnen deze sector software nou wel of niet met een octrooi beschermen? Van wie zijn de gegevens in een databank eigenlijk: de opdrachtgever of de designer? En hoe kan je computerprogramma's, (gaming)apps, big...
Lees verder

Directe treinverbinding Tilburg-Chengdu
Ondernemen in Zuidwest-China is sinds november 2016 weer eenvoudiger geworden met de ingebruikname van de directe treinbaan tussen Tilburg en Chengdu.
Lees verder

Ontmoet Nederlandse vertegenwoordigers multilaterale banken
Nederland is aandeelhouder bij verschillende multilaterale banken en internationale organisaties. De dagelijkse behartiging van onze belangen is door de betrokken ministeries in Nederland neergelegd bij de zogenaamde kiesgroepkantoren. Deze kantoren bestaan uit een bewindvoerder en adviseurs. Zij...
Lees verder

Octrooiblog: World IP Day: making the world a better place
Waarom je op 26 april echt even aan Michael Jackson moet denken? Heel simpel: het is World IP Day. Innovatie verbetert de wereld. Jackson zong ook zoiets: "Heal the world, make it a better place".
Lees verder

Zakendoen in post-conflict Colombia
Bent u geïnteresseerd in zakendoen in/met Colombia? Met zijn enorme platteland, moderne steden, goede infrastructuur en jonge bevolking heeft het land veel te bieden. Op vrijdag 19 mei organiseert NALACS (Nederlandse Vereniging van Latijns-Amerikaanse en Caraïbische Studies) een speciale avond over...
Lees verder