Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 4 april 2017

Congress Building Europe: Sustainability and Contracting

Congress Building Europe: Sustainability and Contracting
Op woensdagmiddag 12 april vindt het internationale congres Building Europe: Sustainability and Contracting plaats. De bijeenkomst is interessant voor eigenaren van gebouwen en marktpartijen die gebouwen verduurzamen. Veel gebouweigenaren willen hun gebouwen moderniseren en verduurzamen. Vanuit...
Lees verder

Seminar GuarantEE EPC Facilitators
Op woensdagochtend 12 april vindt het seminar GuarantEE EPC Facilitators plaats tijdens Building Holland / Building Europe in RAI Amsterdam. Het seminar is ook de start van het European EPC Facilitators Network. De bijeenkomst is interessant voor (aankomende) adviseurs die opdrachtgevers kunnen...
Lees verder

Snelle trein maakt Texas aantrekkelijker voor bedrijfsvestiging
In 2022 is een geplande 240 mijl per uur treinverbinding tussen Noord- en Zuid-Texas gereed. Bijna 50.000 Texanen reizen wekelijks tussen de grootste industriële gebieden Dallas-Fort Worth en Houston.
Lees verder

Trainees Myanmarese pluimveesector naar Barneveld
Van 27 maart tot 6 april 2017 volgen 10 trainees uit de pluimveebranche uit Myanmar een training bij PTC+ Barneveld.
Lees verder

Bijeenkomst robotica kansen in Singapore
Bent u een ondernemer of expert in de robotica? Heeft u ambities om uw bedrijf of kennisinstelling uit te breiden naar Singapore? Kom dan naar de bijeenkomst robotica op 18 april in Den Haag.Programma Tijdens de bijeenkomst krijgt u een overzicht van de roboticaontwikkelingen en de kansen in...
Lees verder