Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 5 april 2017

Duitsland: Paasbrunch

Paasbrunch

Pasen is eigenlijk een christelijk feest maar is voor de meeste mensen een seculier feest geworden dat bestaat uit een aantal vrije dagen en uit tradities zoals gemeenschappelijk eten, het bezoeken van kerk en familie en het eieren zoeken.

Voor de gemeenschappelijke maaltijd is onze verrukkelijke Paasbrunch met allerhand lekkers op

Maandag 17 april 2017

dan ook weer een goede gelegenheid om elkaar te treffen en gezellig weer even te babbelen.

Zoals gewoonlijk staat deze
 om 11:00 uur gereed. I.v.m. de voorbereidingen worden de deelnemers echter vriendelijk verzocht niet voor 10:45 uur binnen te komen.
De kosten van € 6,00 p.p. zijn ter plaatse te voldoen. Kinderen tot 12 jaar eten gratis mee. Uw aanmelding graag voor vrijdag 14-04-2017 17.00 uur via aanmelding@ntvs.de of inschrijven op de lijst op het publicatiebord in "Klein Seedorf".

Lees verder