Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 26 april 2017

Economische kansen in Brazilie: luchthavens en burgerluchtvaart

Economische kansen in Brazilie: luchthavens en burgerluchtvaart
De Braziliaanse minister van transport Quintella komt naar Nederland om kansen in spoor, wegen en (lucht) havens te presenteren. Bezoek een van de 2 bijeenkomsten over investeringsprojecten in Brazilië. Met minister Quintella reizen verschillende ambtenaren mee van het Secretariaat van het...
Lees verder

Zakendoen in de Westelijke Balkan
Heeft u plannen om zaken te doen in Servië, Montenegro, Albanië, Macedonië, Kosovo of Bosnië-Herzegovina? Wilt u 1-op-1 advies over hoe u dit het beste aan kunt pakken? Dan is deelname aan het evenement 'Zakendoen in de Westelijke Balkan' op 1 juni iets voor u!
Lees verder

Economische kansen in Brazilie: havens, spoorwegen en wegen
De Braziliaanse minister van transport Quintella komt naar Nederland om kansen in spoor, wegen en (lucht) havens te presenteren. Bezoek een van de 2 bijeenkomsten over investeringsprojecten in Brazilië. Met minister Quintella reizen verschillende ambtenaren mee van het Secretariaat van het...
Lees verder

Wereldwijde aandacht voor IE op World IP Day
Veel ondernemers werken aan innovaties die levens verbeteren. De weg van idee naar succesvolle innovatie is wel risicovol. Hoe zorgt u dat een ander er niet met uw idee vandoor gaat?
Lees verder

East Africa Business Dialogue: Creating opportunities for entrepreneurs
Bent u een ondernemer met interesse in de zakelijke mogelijkheden in Oost-Afrika? Wilt u in één middag met de Nederlandse ambassades in de regio, sectorvertegenwoordigers en bedrijven met ervaring in de regio spreken? Kom donderdag 15 juni naar Den Haag voor de eerste East Africa Business Dialogue...
Lees verder