Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 6 april 2017

Economische missie Kazachstan met minister Henk Kamp

Economische missie Kazachstan met minister Henk Kamp
Wilt u zakendoen in Kazachstan? Ga dan van 20 t/m 23 juni 2017 mee met deze missie. Kazachstan werkt hard aan de diversificatie en toekomstbestendigheid van haar economie. Er is veel vraag naar Europese en hoogwaardige technologie, maar ook naar kennis over duurzaamheid en innovatieve, duurzame...
Lees verder

Representatieve prijzen pluimvee- en eiersector - maart 2017
Nieuwsbericht 17.027 - De Europese Commissie (EC) heeft de nieuwe representatieve prijzen bekendgemaakt in de pluimvee- en eiersector met Uitvoeringsverordening (EU) 2017/611.
Lees verder

Nationale informatiebijeenkomst Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI-JU)
Op woensdag 17 mei 2017 organiseert de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) samen met het ministerie van Economische Zaken een nationale informatiebijeenkomst over de calls van 2017 van het Bio-Based Industries Joint Undertaking (BBI-JU). Het BBI-JU is een publiek-private samenwerking...
Lees verder

BioBased missie naar Siñal 2017
Bent u ondernemer in de biobased economy? Ga dan van 29 tot en met 31 mei mee met de BioBased Missie naar Châlons-en-Champagne in Noord-Frankrijk. De missie vindt plaats in het kader van de conferentie SIÑAL, 'The meeting place for the Bioeconomy'. Afhankelijk van het aantal deelnemers, organiseert...
Lees verder

Handelsmissie Food & Food Processing Roemenië & Bulgarije
Heeft u een bedrijf in de levensmiddelensector en u wilt meer weten over zakendoen in Roemenië en Bulgarije? Verken de lokale markt en ontmoet relevante spelers tijdens de handelsmissie naar Boekarest van 6 tot en met 9 juni. Roemenië en Bulgarije bieden veel kansen voor Nederlandse bedrijven,...
Lees verder