Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 15 april 2017

Frankrijk: Uitnodiging ALV Association BZ 2017

Uitnodiging ALV Association BZ 2017
Uitnodiging ALV Bij deze nodigt BZ u uit voor het bijwonen van de jaarlijkse Algemene Leden Vergadering van onze Association die op 21 april om 11.00 uur wordt gehouden in Le Cocon de Morvan in Préporché 1. Opening 2. Verslag Algemene Ledenvergadering van 22 april 2016 3. Jaarverslag 2016 4. Financieel Jaarverslag 2016 en begroting […] Het bericht Uitnodiging ALV Association BZ 2017 verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

BZ nummer 46
Het bericht BZ nummer 46 verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Rendez-Vous excursie Nolay, tussen de Morvan en de Côte d'Or
Nolay ligt aan de D973, de verbindingsweg tussen Autun en Beaune. De weg tussen een typische Morvandische stad en de hoofdstad van de grote Bourgogne-wijnen. Na het glooiende bocagelandschap van de Morvan met bossen, riviertjes, moerassen en weiden met Charolais-koeien en een enkele verlaten kolenmijn (bij Epinac), verandert het beeld. Het landschap lijkt droger, landbouw […] Het bericht Rendez-Vous excursie Nolay, tussen de Morvan en de Côte d'Or verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder