Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 20 april 2017

Grijp uw kansen in snelgroeiende levensmiddelenmarkten Roemenië en Bulgarije

Grijp uw kansen in snelgroeiende levensmiddelenmarkten Roemenië en Bulgarije
Heeft u een bedrijf in de levensmiddelensector en u wilt meer weten over zakendoen in Roemenië en Bulgarije? Verken de lokale markt en ontmoet relevante spelers tijdens de handelsmissie naar Boekarest van 6 tot en met 9 juni. Roemenië en Bulgarije bieden veel kansen voor Nederlandse bedrijven,...
Lees verder

Op Weg Naar Huis-bijeenkomsten Eurostars - Den Haag
Bent u bezig met het ontwikkelen van technologie voor nieuwe projecten, processen of diensten? Werkt u daarbij samen met partners uit andere landen? Kom dan op 15 of 20 juni naar de Op Weg Naar Huis-bijeenkomsten in Den Haag of Utrecht.
Lees verder

New Business Challenge Ghana 2017 voor ondernemende studenten
Ben jij student én ondernemend? En wil je eind juli 10 dagen naar Ghana om duurzame business mogelijkheden te verkennen voor Nederlandse bedrijven?
Lees verder

Op Weg Naar Huis-bijeenkomsten Eurostars - Utrecht
Bent u bezig met het ontwikkelen van technologie voor nieuwe projecten, processen of diensten? Werkt u daarbij samen met partners uit andere landen? Kom dan op 15 of 20 juni naar de Op Weg Naar Huis-bijeenkomsten in Den Haag of Utrecht.
Lees verder

Seminar en matchmaking voor agrosector in Ghana en Kenia
Bent u als ondernemer actief in de agrosector? Wilt u zakendoen met Ghana of Kenia? Kom dan op 8 mei 2017 naar Zoetermeer voor een seminar matchmaking-event over de kansen die deze industrie en landen bieden voor Nederlandse bedrijven. Tijdens het seminar presenteert de Nederlandse ambassade in...
Lees verder