Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 25 april 2017

Handelsmissie: Grijp uw kansen in snelgroeiende levensmiddelenmarkten Roemenië en Bulgarije

Handelsmissie: Grijp uw kansen in snelgroeiende levensmiddelenmarkten Roemenië en Bulgarije
Heeft u een bedrijf in de levensmiddelensector en u wilt meer weten over zakendoen in Roemenië en Bulgarije? Verken de lokale markt en ontmoet relevante spelers tijdens de handelsmissie naar Boekarest van 6 tot en met 9 juni. Roemenië en Bulgarije bieden veel kansen voor Nederlandse bedrijven,...
Lees verder

Nederlandse oplossingen voor Chinese bakkerij-sector
De Nederlandse bakkerijsector wil de belangrijkste samenwerkingspartner van China worden.
Lees verder

Nederlandse kennis en kunde voor de Chinese pluimveeketen
Nederland gaat met China werken aan de strategische transformatie van de Chinese pluimveesector. Daarvoor tekenden verschillende partijen op 13 april 2017 het Partners for International Business (PIB) convenant Orange Poultry China.
Lees verder

Seminar Kansen afvalsector Myanmar
Wat zijn de quick wins en de kansen voor Nederlandse bedrijven en organisaties in de afvalsector in Myanmar? Een Nederlands expertteam vertelt op 11 mei over hun bevindingen in Myanmar. Het expertteam bezocht van 13 tot en met 24 maart Myanmar om de kansen voor samenwerking en handel in de...
Lees verder

Zakendoen met de westelijke Balkan
Heeft u plannen om zaken te doen in Servië, Montenegro, Albanië, Macedonië, Kosovo of Bosnië-Herzegovina? Wilt u 1-op-1 advies over hoe u dit het beste aan kunt pakken? Dan is deelname aan het evenement 'Zakendoen met de westelijke Balkan' op 1 juni iets voor u!
Lees verder