Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 4 april 2017

Holland Paviljoen op de Energy & Water Exhibition & Conference in Oman

Holland Paviljoen op de Energy & Water Exhibition & Conference in Oman
Werkt u in de sector energie, water of landbouw? Heeft u interesse in Oman? Promoot dan uw producten of diensten in het Holland Paviljoen tijdens de Energy & Water Exhibition & Conference. Deze grootste energie- en waterbeurs in Oman vindt plaats van 1 tot en met 3 mei 2017.
Lees verder

Bijeenkomst roboticakansen in Singapore
Bent u een ondernemer of expert in de robotica? Heeft u ambities om uw bedrijf of kennisinstelling uit te breiden naar Singapore? Kom dan naar de bijeenkomst robotica op 18 april in Den Haag.Programma Tijdens de bijeenkomst krijgt u een overzicht van de roboticaontwikkelingen en de kansen in...
Lees verder

Voeding in de Zorg - Op Verkenning bij onze Zuiderburen
Bent u ondernemer op het gebied van gezonde voeding voor de zorgsector? Wilt u zakendoen in België of uw netwerk uitbreiden? Kom dan naar het business-2-business evenement Voeding in de Zorg in Antwerpen op 10 mei 2017. Tijdens het evenement ziet u hoe de sector in Vlaanderen te werk gaat en komt u...
Lees verder

Matchmaking tijdens MT Connect en Medtech Summit Duitsland
Doet u zaken op gebied van de digitalisering van de medische sector? Ontmoet potentiële zakenpartners tijdens de matchmaking op de medische vakbeurs MT Connect en de Medtech Summit van 20 tot 22 juni in Nürnberg (Duitsland).
Lees verder

Ontmoet Zweedse inkopers van voedingsmiddelen
Bent u producent van voedingsmiddelen of dranken? Kom op 31 mei in Stockholm uw producten presenteren aan Zweedse inkopers uit de retail- en horecasector. Enterprise Europe Network (EEN) organiseert het matchmakingevent 'de Tour d'Europe' op woensdag 31 mei in Stockholm. Deelname is gratis, reis-...
Lees verder