Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 6 april 2017

Innovatiemissie naar Australië

Innovatiemissie naar Australië
Bent u actief op het gebied van Smart Cities én heeft u interesse in het opzetten van een langdurige samenwerking met Australië? Ga dan mee met de innovatiemissie naar Australië. Op het programma staat onder meer een bezoek aan de Australian Smart Communities Conference in Adelaide. Van daaruit...
Lees verder

Innovatiemissie naar Australië 29 mei - 2 juni
Bent u actief op het gebied van Smart Cities én heeft u interesse in het opzetten van een langdurige samenwerking met Australië? Ga dan mee met de innovatiemissie naar Australië. Op het programma staat onder meer een bezoek aan de Australian Smart Communities Conference in Adelaide. Van daaruit...
Lees verder

Aanvragen voor gezouten en ander pluimveevlees kan tot en met 7 april 2017
Nieuwsbericht 17.028 – U kunt voor de invoer van gezouten en ander pluimveevlees nog een aanvraag indienen tot en met 7 april 2017, uiterlijk om 13.00 uur.
Lees verder

China - Netherlands Economic Cooperation Forum
Wilt u uw kansen in China verkennen? Kom dan naar het China - Netherlands Economic Cooperation Forum op vrijdag 21 april 2017. Dit evenement is een unieke kans om bijgepraat te worden over de marktkansen. Én u kunt rechtstreeks in contact komen met Chinese bedrijven, the Association of Chinese...
Lees verder

Smart City Contest India biedt start-ups unieke kans
Start-ups met innovatieve ideeën voor Indiase stedelijke uitdagingen kunnen meedoen met de Smart City Contest van de Nederlandse ambassade in New Delhi.
Lees verder