Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 5 april 2017

Koning ontvangt dagorder ter ere van 125 jaar Orde van Oranje-Nassau

Koning ontvangt dagorder ter ere van 125 jaar Orde van Oranje-Nassau
Zijne Majesteit de Koning ontving maandag 3 april een delegatie van de Kanselarij der Nederlandse Orden. Uit handen van de kanselier der Nederlandse Orden, generaal-majoor b.d., H. Morsink ontving de Koning een dagorder ter ere van de viering van het 125-jarig jubileum van de Orde van Oranje-Nassau.
Lees verder

Koning op werkbezoek in Westerwolde
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdag 4 april een werkbezoek gebracht in Westerwolde. Tijdens zijn werkbezoek sprak de Koning met medewerkers van diverse organisaties, buurtbewoners, vrijwilligers en gemeentebestuurders over de manier waarop mensen in de buurt samenleven en in hoeverre zij zich thuis voelen.
Lees verder

Koning bezoekt demografisch instituut
Zijne Majesteit de Koning bracht woensdagmiddag 5 april een werkbezoek aan het Nederlands Interdisciplinair Demografisch Instituut (NIDI) in Den Haag.
Lees verder