Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 11 april 2017

Koning opent Lorentz Lab in Teylers Museum Haarlem

Koning opent Lorentz Lab in Teylers Museum Haarlem
Zijne Majesteit de Koning opent op woensdagmiddag 17 mei het Lorentz Lab in Teylers Museum in Haarlem. Dit Lab bevindt zich in een nieuwe vleugel van het museum, waar Nobelprijswinnaar voor de natuurkunde Hendrik Antoon Lorentz van 1909 tot 1928 zijn laboratorium had.
Lees verder

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Korea
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenmiddag op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Republiek Korea, Z.E. Jonghyun Choe. RVD, nr. 80
Lees verder

Koning aanwezig bij viering 50 jaar NAVO-hoofdkwartier in Brunssum
Zijne Majesteit de Koning is woensdag 31 mei aanwezig bij de ceremoniële viering van het 50-jarig jubileum van het Headquarters Allied Joint Force Command (HQJFC) Brunssum van de NAVO. Ook heeft de Koning een gesprek met generaal Scaparrotti, de bevelhebber van de NAVO troepenmacht.
Lees verder