Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 12 april 2017

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima lunchen met ‘uitblinkers’

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima lunchen met 'uitblinkers'
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima hebben dinsdag 11 april 2017 in Paleis Noordeinde een lunch aangeboden aan Nederlanders die zich hebben onderscheiden door een bijzondere prestatie. Het is de 25e keer dat de lunch plaatsvindt.
Lees verder

Prinses Margriet en prof.mr. Pieter van Vollenhoven bij herdenkingen Tweede Wereldoorlog
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden en prof.mr. Pieter van Vollenhoven wonen op donderdagavond 4 mei op het Militair Ereveld Grebbeberg in Rhenen de herdenkingsplechtigheid bij voor beroepsmilitairen en dienstplichtigen die sinds 1940 waar ook ter wereld voor het Koninkrijk zijn gevallen.
Lees verder

Prinses Margriet en Prinses Laurentien bij uitreiking ECF Princess Margriet Award for Culture 2017
Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Margriet der Nederlanden en Prinses Laurentien der Nederlanden zijn dinsdagmiddag 9 mei aanwezig bij de uitreiking van de ECF Princess Margriet Award for Culture in Paradiso in Amsterdam. Prinses Laurentien, president van European Cultural Foundation (ECF), houdt de openingsspeech. Prinses Margriet reikt de prijzen uit.
Lees verder