Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 6 april 2017

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan afdeling psychiatrie AMC

Koningin Máxima brengt werkbezoek aan afdeling psychiatrie AMC
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft woensdagmiddag 5 april een werkbezoek gebracht aan de afdeling Psychiatrie van het Academisch Medisch Centrum in Amsterdam. Zij sprak daar met psychiaters en patiënten over innovatieve ontwikkelingen in de psychiatrie, zoals de toepassing van diepe hersenstimulatie (DBS) bij patiënten met een obsessieve-compulsieve stoornis en depressie.
Lees verder

Nationale Herdenking en Viering Bevrijding 4 en 5 mei
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander, Hare Majesteit Koningin Máxima en minister-president Rutte zijn donderdagavond 4 mei aanwezig bij de Nationale Herdenking op de Dam in Amsterdam. De minister-president is vrijdag 5 mei aanwezig bij de 5 mei-lezing in Haarlem en ontsteekt aansluitend op Bevrijdingspop Haarlem het Bevrijdingsvuur. De Koning en Koningin en de minister-president wonen die avond in Amsterdam het 5 mei-concert bij, de afsluiting van de Nationale Viering Bevrijding.
Lees verder

Koning ontvangt informateur
Mededeling van het Kabinet van de Koning.
Lees verder