Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 19 april 2017

Mexico: Koningsdag 2017
 

 

Beste paisanos,

Als aangepaste Nederlanders in Mexico zijn jullie natuurlijk allemaal volledig opegegaan in de perikelen rondom Semana Santa, en daardoor wellicht vergeten kaartjes aan te schaffen voor het  Koningsfeest…..

Wij, als flexibel bestuur, begrijpen dat als geen ander, en hebben daarom besloten de kaartverkoop tot nader order door te laten gaan. Er kunnen namelijk nog wel wat meer feestgangers bij, en hoe meer zielen hoe meer vreugd, toch? 

Maar vol is vol, dus wacht niet te lang! Doe deze week nog je betaling  zodat je verzekerd bent van een plaatsje op dit altijd gezellige en swingende partijtje.

Alle info vind je op de website; nvmexico. com

Veel groeten van de feestcommissie!