Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 4 april 2017

Mexico: Koningsdagfeest 


Beste paisanos,

De tijd vliegt, het is alweer bijna april. En daarmee komt ook de sluitingsdatum voor de early bird kaartjes voor het Koningsfeest in zicht. U heeft nog slechts enkele dagen de tijd om voordeliger uw plaats op het feest der feesten  te bemachtigen. Tot 1 april bedraagt de toegang 700 peso pp (all inclusive!), daarna wordt het 800 peso pp. Het belooft weer een supergezellig feest te worden, dus mis het niet!

Buiten lekker eten, drinken en natuurlijk dansen, wordt er ook deze keer weer ruimte vrijgemaakt voor de loterij van het Koningin Juliana fonds.  Lootjes zullen verkocht worden aan de deur. Op deze manier ondersteunen we het belangrijke werk van het fonds, en er zijn zoals gebruikelijk weer verschillende mooie prijzen te winnen. Een extra reden om erbij te willen zijn.

Op nvmexico.com vindt u de complete informatie over de invulling van het feest (ook in het Spaans), alsook de betalingsgegevens voor het aanschaffen voor de kaartjes.