Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 25 april 2017

Nationaal Archief: Matthias van Rossum vertelt over het slavernijverleden van de VOC

Matthias van Rossum vertelt over het slavernijverleden van de VOC
Op zondag 30 april geeft Matthias van Rossum een lezing over slavernij en de VOC. Tegenover de succesverhalen van de VOC staan ook verhalen over roof, geweld en onderdrukking. Steeds vaker wordt de VOC in verband gebracht met slavernij. lees verder
Lees verder

Haagse Vrijheidsweken 2017
Op 5 mei staan we stil bij onze vrijheid. Die vrijheid is kostbaar en niet vanzelfsprekend en moet continu onderhouden en besproken worden. Om dit te realiseren slaan verschillende Haagse instellingen opnieuw de handen ineen en lanceren in de...
Lees verder