Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 14 april 2017

Netwerkevent Offshore Wind Energy 2017

Netwerkevent Offshore Wind Energy 2017
Zoekt u internationale samenwerkingspartners op het gebied van wind op zee? Kom dan netwerken tijdens de Offshore Wind Energy 2017 beurs, van 6 tot en met 8 juni in London.Voor wie? Enterprise Europe Network (EEN) organiseert matchmaking voor innovatieve mkb-bedrijven, onderzoeksinstellingen en...
Lees verder

2016 goed jaar voor Nederlandse export
Het gaat goed met de Nederlandse export. In 2016 groeide het volume van de uitvoer van goederen en diensten (exclusief energie) met 3,3%. De groei volgt de trend van de laatste jaren.
Lees verder

HydroNET wint Partners voor Water Award 2017
De HydroNET Water Control Room is door de vakjury van de Partners voor Water Award bekroond met de eerste prijs.
Lees verder

B2b-matchmaking tijdens Regmed Europe in Paris
Bent u actief in de regeneratieve geneeskunde? Wilt u potentiële internationale samenwerkingspartners ontmoeten en bijgepraat worden over de laatste ontwikkelingen? Kom dan 7 juli naar Regmed Europe in Parijs! Regmed Europe is het eerste Europese matchmaking event gericht op regeneratieve...
Lees verder

Octrooiblog: Kip, ik het het!
Lees verder