Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 28 april 2017

NOB: Vacature China - leerkracht voortgezet onderwijs

Vacature China - leerkracht voortgezet onderwijs
Stichting De Rode Leeuw, NTC locatie in Beijing, China zoekt per 1 augustus 2017 een leerkracht Nederlands voortgezet onderwijs klas 1 t/m 4 in combinatie met basisschool groep 8 en begeleider IB Diploma Programma Nederlands voor voortgezet onderwijs klas 5 en 6.
Lees verder

Vacature Brussel - administratief medewerker
Het bestuur van de Vlaams-Nederlandse P.C. basisschool Prinses Juliana te Brussel biedt per 1 september 2017 een betrekking aan voor een enthousiaste ervaren administratief medewerker voor 28 u per week.
Lees verder

Vacature België - groepsleerkrachten
Het bestuur van de Vlaams-Nederlandse P.C. basisschool Prinses Juliana te Brussel biedt per 1 september 2017 voltijdse betrekkingen aan voor vier enthousiaste groepsleerkrachten.
Lees verder