Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 21 april 2017

NOB: Vacature Europese school Den Haag - leraren biologie/scheikunde

Vacature Europese school Den Haag - leraren biologie/scheikunde
Door de uitbreiding van ons voortgezet onderwijs zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Per 1 augustus 2017 zijn er vacatures voor: Leraren biologie/scheikunde (of een combinatie hiervan) 1ste graads (ongeveer. 0.3 fte).
Lees verder

Vacature Europese school Den Haag - docente di Italiano Madrelingua
In seguito all'espansione della sezione secondaria della nostra scuola, siamo alla ricerca di nuovo personale docente. Con decorrenza dall'agosto 2017, offriamo un posto di docente di Italiano Madrelingua (part-time: 0.3 fte circa).
Lees verder

Vacature Europese school Den Haag - docent Nederlands
Door de uitbreiding van ons voortgezet onderwijs zijn wij op zoek naar nieuwe collega's.
Per 1 augustus 2017 is er een vacature voor een: docent Nederlands, 1ste graads (ongeveer. 0.7 fte).
Lees verder