Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 12 april 2017

NOB: Vacature Frankrijk - directeur/leerkracht

Vacature Frankrijk - directeur/leerkracht
Het NVTC Parijs in de omgeving van Parijs zoekt per 1-6-2017 een directeur/leerkracht.
Lees verder

Vacature Verenigd Koninkrijk - leerkracht
NTC Nobel in het Verenigd Koninkrijk zoekt per 21 augustus 2017 een leerkracht.
Lees verder

NOB presenteert: De staat van het Nederlands onderwijs in het buitenland 2016-2017
Vandaag presenteert NOB De staat van het Nederlands Onderwijs in het Buitenland over het schooljaar 2016/2017. Voor het 2e jaar op rij sluiten we hiermee aan bij De Staat van Het Onderwijs van de Onderwijsinspectie, en maken we het wereldwijde beeld van het Nederlandstalige onderwijs compleet. De staat van het Nederlands onderwijs in het buitenland is, nuttig, innovatief, en het werk van vele gepassioneerde schoolleiders, leerkrachten en bestuurders. Maar de staat is dit jaar ook zorgwekkend, want er is voor het eerst in jaren sprake van krimp: er zijn wereldwijd 6% minder leerlingen.
Lees verder