Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 6 april 2017

NOC*NSF kijkt vooruit na Rio 2016

NOC*NSF kijkt vooruit na Rio 2016
ARNHEM - TeamNL heeft zowel Paralympisch als Olympisch met het behalen van 19 en 62 medailles goed gepresteerd. Met een elfde plek en zevende plek op de medailleranglijsten is de top 10 positie in zicht. De omstandigheden in Rio waren complex van aard en leverden een stresstest op voor IOC en IPC, het lokale organisatiecomité en voor de NOC's waaronder NOC*NSF. Het evaluatierapport dat vandaag wordt gepubliceerd brengt NOC*NSF tot de conclusie dat de uitzending naar Rio 2016 geslaagd is. Het rapport geeft een aantal belangrijke aanbevelingen voor het zetten van de volgende stap naar de Top 10. Gerard Dielessen, algemeen directeur NOC*NSF: "De Olympische en Paralympische Spelen zijn tweejaarlijks terugkerende hoogtepunten in de sportwereld. Zij laten bij uitstek zien waar Nederland in de internationale sportwereld staat. Het is mooi dat we met een elfde positie op de Olympische en de...
Lees verder