Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 3 april 2017

Octrooiblog: Robots dienen voorlopig de mens

Octrooiblog: Robots dienen voorlopig de mens
In 1930 voorspelde de econoom Keynes dat de invulling van vrije tijd de grootste uitdaging voor de mens zou worden. Oorzaak: de steeds productievere landbouw en fabricage.
Lees verder

Handelsmissie naar Senegal (maritiem en olie & gas)
Bent u een ondernemer en heeft u interesse in de Senegalese markt? Ga dan mee met een uitgaande missie naar Senegal. De missie staat open voor partijen uit alle sectoren, maar heeft een focus op de sectoren maritiem en olie & gas.Inzicht in kansen Deelname aan deze missie biedt u ingangen bij...
Lees verder

PIB HortiTechIndia: Nederlandse oplossingen voor de Indiase tuinbouwsector
Nederland gaat met India werken aan oplossingen voor de tuibouwsector in India.
Lees verder

Eureka Innovation Week 2017
Heeft u interesse in het opzetten van een internationaal, marktgericht R&D project? Van maandag 15 mei tot en met 19 mei 2017 organiseert het Spaanse innovatieagentschap CDTI de jaarlijkse Eureka Innovation Week in Barcelona. In deze week staan de instrumenten van het Eurekanetwerk centraal:
Lees verder

Netwerkbijeenkomst landenplatform Indonesie 2017
Op woensdagmiddag 3 mei 2017 vindt de jaarlijkse netwerkbijeenkomst plaats van het landenplatform Indonesië. Deze bijeenkomst is bestemd voor wie op de hoogte wil blijven van de Nederlandse en de Indonesische watersector. Ook is er ruimte om te discussiëren, nieuwe initiatieven te ontplooien,...
Lees verder