Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 3 april 2017

Prinses Alexia naar het Christelijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag

Prinses Alexia naar het Christelijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Alexia der Nederlanden gaat na de zomer naar het Christelijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag. Prinses Alexia zit nu in groep 8 van de Openbare Bloemcampschool in Wassenaar.
Lees verder

Koning en Prinses Margriet bij viering 150 jaar Rode Kruis
Zijne Majesteit de Koning en Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden zijn maandagmiddag 8 mei in de Ridderzaal in Den Haag aanwezig bij de viering van 150 jaar Nederlandse Rode Kruis. Prinses Margriet is aanwezig in haar hoedanigheid van erevoorzitter van het Rode Kruis.
Lees verder

Koning 50 jaar: openstelling Koninklijk Paleis Amsterdam (2)
Op vrijdagavond 28 april 2017 ontvangt Zijne Majesteit de Koning samen met Hare Majesteit Koningin Máxima 150 gasten voor een feestelijk diner op het Koninklijk Paleis Amsterdam. Na het diner wordt het Paleis 50 uur opengesteld voor het publiek. De start van de openstelling wordt met een feestelijk moment op de Dam gemarkeerd (zie RVD-bericht nr. 31 d.d. 20 februari 2017).
Lees verder