Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 5 april 2017

Rijksoverheid: Extra steun voor ontmijning in Syrië

Extra steun voor ontmijning in Syrië
Nederland trekt extra geld uit voor ontmijningsprojecten in gebieden in Syrië die zijn heroverd op ISIS. Dankzij dit werk kunnen vluchtelingen en ontheemden veilig terugkeren en hun leven weer oppakken.
Lees verder

'Cynisme over Syrië mag niet verlammen'
Nederland onderstreept het belang van de slagkracht van de Syrische oppositie om veranderingen in Syrië mogelijk te maken. Van een uitruil tussen wederopbouw en deze transitie mag geen sprake zijn. 'Het gaat over mensenlevens, oorlogsdividend mag daarbij geen rol spelen', aldus minister Koenders (Buitenlandse Zaken). Hij en minister Ploumen (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) namen woensdag in Brussel deel aan een internationale conferentie over de toekomst van Syrië en de regio.
Lees verder

Koenders reageert op Hongaarse universiteitswet
Minister Koenders van Buitenlandse Zaken heeft gereageerd op de universiteitswet die het Hongaarse parlement dinsdag heeft aangenomen.
Lees verder