Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 10 april 2017

Seminar IP 4 Global Business 2017

Seminar IP 4 Global Business 2017
Plannen om over de grens zakelijk uit te breiden? Wilt u met kennis van zaken uw Intellectueel Eigendom (IE/IP) wereldwijd goed beschermen, met ondersteuning van de World Intellectual Property Organization (WIPO)? Kom dan naar het seminar 'IP 4 Global Business 2017' en leer alles over bescherming...
Lees verder

Octrooiblog: April, de grasmaand
Lees verder

Handelsmissie Myanmar: ontdek de nieuwste ASEAN markt
Heeft u ervaring met zakendoen in de ASEAN-regio? Wilt u de kansen en mogelijkheden in Myanmar verkennen? Ga dan mee met de eerste handelsmissie naar Myanmar van 7 t/m 9 juni 2017. Tijdens de missie maakt u kennis met deze unieke markt, die een sprong in de tijd maakt. Op het programma staat...
Lees verder

Regeling Opkomende markten positief geëvalueerd
Een goede samenwerking met opkomende markten blijft belangrijk. Daarnaast bestaat er een sterke behoefte aan een specifieke regeling voor technologische R&D samenwerking met opkomende markten.
Lees verder

Matchmaking op Vlaams-Nederlandse Handelsdag 2017
De Vlaams-Nederlandse Handelsdag 2017 biedt een platform voor Belgische en Nederlandse ondernemers voor het vinden van nieuwe businesskansen en zakenpartners. Het evenement vindt plaats op 11 mei in Tilburg.
Lees verder