Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 12 april 2017

Seminar IP 4 Global Business 2017: bescherm uw IE-rechten

Seminar IP 4 Global Business 2017: bescherm uw IE-rechten
Plannen om over de grens zakelijk uit te breiden? Wilt u met kennis van zaken uw Intellectueel Eigendom (IE/IP) wereldwijd goed beschermen, met ondersteuning van de World Intellectual Property Organization (WIPO)? Kom dan naar het seminar 'IP 4 Global Business 2017' en leer alles over bescherming...
Lees verder

Wereldbank Smart City Event
Actief met slimme producten of diensten en geïnteresseerd in smart cities? Kom woensdagmiddag 10 mei naar Den Haag voor het Wereldbank Smart City Event.  Deze middag maakt deel uit van een inkomende missie, waar projectleiders van de Wereldbank - samen met lokale autoriteiten uit steden waar zij...
Lees verder

Matchmaking tijdens Bionnale 2017
Doet u zaken in de Life Sciences & Health-sector? Kom op 17 mei naar Berlijn en ontmoet potentiële zakenpartners tijdens het matchmaking-event op de Bionnale 2017. Enterprise Europe Network (EEN) organiseert de matchmaking om de Life Sciences & Health-industrie en de academische wereld te...
Lees verder

Holland Paviljoen op Natexpo, Frankrijk
Doet u zaken op het gebied van biologische producten en heeft u interesse in de Franse markt? Meld u dan aan voor het Holland Paviljoen op Natexpo, de 2-jaarlijkse internationale beurs voor biologische producten. Natexpo vindt plaats van 22 tot en met 24 oktober 2017 in Parijs. Het Holland...
Lees verder

Holland Stand op de Protected Cropping Australia Conferentie
Bent u ondernemer in de landbouw of tuinbouw en heeft u interesse in de kansen die Australië biedt? Meld u dan nu aan voor de Holland stand op de 2-jaarlijkse Protected Cropping Australia Conferentie en Beurs in Adelaide. Deze vindt plaats van 9 tot en met 12 juli 2017. De conferentie is een van de...
Lees verder