Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 20 april 2017

Storing op mijn.rvo.nl

Storing op mijn.rvo.nl
Door een netwerkstoring werkt mijn.rvo.nl op dit moment trager dan u gewend bent. Sommige onderdelen kunnen hierdoor slecht functioneren.
Lees verder

Toewijzing knoflook eerste deelperiode 2017/2018
Nieuwsbericht 17.030 – De Europese Commissie (EC) heeft op 20 april 2017 de toewijzingspercentages gepubliceerd voor de invoercertificaten voor knoflook voor de eerste deelperiode 2017/2018.
Lees verder

Toewijzing gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen - april 2017
Nieuwsbericht 17.029 - De Europese Commissie (EC) heeft de toewijzingspercentages bekendgemaakt voor gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen (Verordening (EU) 2017/709).
Lees verder

EBRD Seminar: Kansen voor consultants
Heeft u wel eens deelgenomen aan tenders van de European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), maar heeft u nog nooit een opdracht gekregen? Bent u ontmoedigd door de (schijnbaar) tijdrovende en kostbare tenderprocedures? Wilt u meer inzicht krijgen in tenders? Kom op woensdag 31 mei naar...
Lees verder

Matchmaking voor nieuwe zakelijke kansen in West-Frankrijk
Zoekt u nieuwe partners in Frankrijk? Wilt u zaken doen in Bretagne, bijvoorbeeld in de agribusiness of maritieme sector? Kom dan naar het matchmaking event op het International Business Partnering Forum in het Franse Saint-Brieuc.
Lees verder