Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 18 april 2017

Thailand: 2017-04-29 Vrijmarkt

2017-04-29 Vrijmarkt

vrijmarkt
vrijmarkt
vrijmarkt

Vrijmarkt

In Bangkok vieren we Koningsdag op zaterdag 29 april met een grootse vrijmarkt van 09.00 tot 12.00. Wil je niet meer gebruikte spullen verkopen? Wil je voordelig andere spullen op de kop tikken? Of houd je alleen van de gezelligheid? Trek je oranje kleding aan en kom naar de tuin van de ambassade. Toegang is na aanmelding gratis, consumpties tegen betaling.

Er zijn stands voor frisdrank, koffie en thee, verse stroopwafels en andere Nederlandse heerlijkheden. Speel op het springkussen of relax in de zitzakken.

Voor aanvang kunt je vanaf 8:30 per auto de zwaardere spullen afleveren.

Aanmelden is vereist per email aan evenementen@nvtbangkok.org.

 

Lees verder