Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 15 april 2017

VBNGBk: Informatie over belastingen in Frankrijk en in Spanje

Informatie over belastingen in Frankrijk en in Spanje
In Landeninformatie Frankrijk – Belastingen is een gedetailleerde handleiding opgenomen voor de aangifte IB 2016 in Frankrijk. En in Spanje – Belastingen een document dat aangeeft wat te doen met uw tweede huis in Nederland.
Lees verder

Wederzijdse bijstand in belastingzaken Nederland en Spanje
Nederland en Spanje geven elkaar bijstand in belastingzaken. Dat blijkt uit een Memorandum van Overeenstemming inzake wederzijdse bijstand in belastingzaken dat op 11 maart 2017 in werking is getreden voor onbepaalde tijd. Het Memorandum vervangt het Memorandum van Overeenstemming tussen de bevoegde autoriteiten van Nederland en Spanje inzake de stroomlijning en intensivering van wederzijdse bijstand […]
Lees verder

Online aangifte doen in Frankrijk vanaf 13 april 2017
Bonjour, Comme 18 millions d'usagers en 2016, déclarez vos revenus en ligne pour profiter de nombreux avantages : délai supplémentaire, facilité d'utilisation, plus de données préemplies que sur le formulaire papier, calcul instantané de l'impôt et délivrance immédiate d'un avis pour justifier de vos revenus. Cette année, le service de déclaration en ligne ouvre le […]
Lees verder