Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 1 april 2017

VBNGBk: Kort Geding over ontvangstdatum stembiljet

Kort Geding over ontvangstdatum stembiljet
Op dinsdag 7 maart 2017 om 12.00u diende het veelbesproken kort geding, in Den Haag dat door kandidaat kamerlid voor D66 Eelco Keij is aangespannen met hulp van het advocatenkantoor Freshfields Bruckhaus Deringer, namens Nederlanders in het buitenland. Eelco Keij was zelf ook bij het kort geding aanwezig zijn. Op donderdag 9 maart werd de vordering door de rechtbank […]
Lees verder

Een portefeuillehouder voor de zgn. verdragsgerechtigden gevraagd!
Met deze brief vraagt de VBNGB aandacht voor de zgn. verdragsgerechtigden bij de Nederlandse politiek, te weten de fractievoorzitters van de nieuw gekozen Tweede Kamer. Geachte fractievoorzitter, Allereerst willen wij u en uw fractieleden van harte feliciteren met u/ hun verkiezing tot Kamerlid en hen een uiterst vruchtbare regeringsperiode toewensen. Onze Vereniging (tot eind 2015 […]
Lees verder

Overheid introduceert speciale inlog-app voor DigiD
De Nederlandse overheid heeft een smartphone-app uitgebracht voor het inlogsysteem DigiD. Met de app kan worden ingelogd, zonder dat daar steeds een SMS-code voor nodig is. De nieuwe smartphone-app is uitgebracht voor iOS en Android. Gebruikers kunnen de app koppelen aan hun accounts. Bij het inloggen bij DigiD op een smartphone kan de app meteen […]
Lees verder