Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 18 april 2017

Vlaams-Nederlandse Handelsdag 2017

Vlaams-Nederlandse Handelsdag 2017
De Vlaams-Nederlandse Handelsdag 2017 biedt een platform voor Belgische en Nederlandse ondernemers voor het vinden van nieuwe businesskansen en zakenpartners. Het evenement vindt plaats op 11 mei in Tilburg.
Lees verder

Design & Green Technologies handelsmissie ASEAN-regio
Wilt u zakendoen in Singapore, Maleisië of Indonesië? En bent u actief in Green Urban Design, Smart Technologies, oplossingen voor Duurzame Smart Buildings & Construction? Ga dan van 11 tot en met 14 september mee met de regionale missie naar deze ASEAN-landen. De ASEAN-regio biedt veel kansen...
Lees verder

Octrooiblog: Kip, ik heb het!
Lees verder

Rondetafelbijeenkomst aquacultuur India
Bent u als ondernemer actief in de aquacultuur? Wilt u zakendoen met India? Kom dan op 12 mei 2017 naar Den Haag voor een rondetafelbijeenkomst over de kansen die deze industrie biedt voor Nederlandse bedrijven. RVO.nl organiseert de bijeenkomst in samenwerking met de Nederlandse ambassade in New...
Lees verder

Holland Lounge tijdens Automechanika in Birmingham
Bent u ondernemer in de automotive sector? Heeft u interesse in het Verenigd Koninkrijk? Kom dan naar de Holland Lounge tijdens de Automechanika beurs van 6 – 8 juni in Birmingham. De Automechanika is met meer dan 800 standhouders en deelnemende partijen de grootste beurs in het VK op het gebied...
Lees verder