Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 25 mei 2017

Duitsland: Ochtendwandeling voor vroege vogels

Ochtendwandeling voor vroege vogels

Wie in 't schuitje zit moet meevaren of in dit geval erg vroeg opstaan en meelopen.

Klokslag zes uur 's morgens op Hemelvaartsdag stonden we klaar bij het Holland Huis om te gaan dauwtrappen. Theo Biezeman had een mooie route uitgezet door het Metzmoor aan de stadrand van Zeven. We wandelden door bossen en velden en zagen zelfs een aantal reeën die ook al vroeg op pad waren.

Bij het Russische kerkhof berichtte Henk over de geschiedenis van 170 russische dwangarbeiders die hier begraven liggen en vertelde over de activiteiten van scholieren die het kerkhof hebben opgeknapt. Tegen 8.00 uur waren we weer terug bij het uitgangspunt en samen reden we naar het clubhuis, waar Adri en Kees ons verwenden met lekkere verse broodjes en heerlijk beleg. Voor meer foto's zie fotoboek.

Lees verder