Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 17 mei 2017

Eerste NL Sportconventie geslaagd

Eerste NL Sportconventie geslaagd
Sport en congrescentrum Papendal was op 15 mei 2017 het inspirerende decor voor de eerste NL Sportconventie. Op deze zeer geslaagde bijeenkomst voor alle bestuurders, medewerkers van de Nederlandse sportbonden en van vele andere organisaties met een sterke band met sport, werd iedereen uitgedaagd om op een verrassende en soms ongebruikelijke wijze vanuit verschillende perspectieven naar de toekomst van de sport te kijken. Meer dan 500 deelnemers hadden gehoor gegeven aan de oproep om naar Papendal te komen.Zij konden daar zo'n 40 verschillende workshops, inspiratiesessies, meet-ups, opentafelgesprekken, brainstorms, showcases en Q&S-sessies de recent ingezette transitie in de sport vanuit verschillende perspectieven ervaren en beleven. Algemeen directeur van NOC*NSF Gerard Dielessen opende de conventie: "Het gaat goed met de Nederlandse sport. Er waren nog nooit zoveel Nederlanders aan...
Lees verder