Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 24 mei 2017

Financiële bijdrage voor opleidingsprogramma=?UTF-8?B?4oCZcyB0ZWFtc3BvcnRlbg==?=

Financiële bijdrage voor opleidingsprogramma's teamsporten
ARNHEM - De Nederlandse Basketball Bond, het Nederlands Handbal Verbond en Rugby Nederland ontvangen een financiele bijdrage voor een start-up (opleidings)programma. Ook voor Gehandicaptensport Nederland is een bedrag gereserveerd. NOC*NSF en de sportbonden hebben de ambitie om bij de beste tien topsportlanden van de wereld te horen. We winnen meer met sport! Er is daarbij gekozen voor een strategie waarin structureel presterende programma's en programma's die de potentie hebben zich daartoe te ontwikkelen, optimaal worden ondersteund. In een aantal sporten vraagt de weg naar het wereldpodium echter om een langere opbouwperiode dan de acht jaar die als uitgangspunt is genomen voor de ondersteuning van opleidingsprogramma's binnen de Focus Top 10. Daarom is in de Sportagenda 2017+ opgenomen dat de sport streeft naar een apart budget voor een aantal programma's binnen deze sporten.    ...
Lees verder