Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 15 mei 2017

Koning opent internationaal fietscongres Velo-city 2017

Koning opent internationaal fietscongres Velo-city 2017
Zijne Majesteit de Koning opent dinsdagochtend 13 juni 2017 in Nijmegen de Global Cycling Summit: Velo-city 2017. Het congres staat in het teken van kennisdeling en -uitwisseling over fietsinfrastructuur, fietsbeleid en duurzame mobiliteit. Het meerdaagse congres wordt georganiseerd door de steden Arnhem en Nijmegen in samenwerking met de European Cyclists' Federation (ECF) en de provincie Gelderland.
Lees verder

Koningin Máxima bij rondetafeldiscussie DNB over regulering technologische financiële innovaties
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft vanochtend in haar functie van speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling bij De Nederlandsche Bank (DNB) in Amsterdam deelgenomen aan een internationale rondetafeldiscussie over de regulering van technologische innovaties in de financiële dienstverlening.
Lees verder

Prof. mr. Pieter van Vollenhoven opent Museum MORE in Kasteel Ruurlo
Prof. mr. Pieter van Vollenhoven opent vrijdag 23 juni in Kasteel Ruurlo een tweede locatie van Museum MORE. Deze locatie toont het werk en leven van Carel Willink, een Nederlandse kunstschilder van magisch realisme.
Lees verder